V – główny bohater

V – główny bohater

V – główny bohater

V – główny bohater

Zawartość

V - wiek 22 lata, urodzony 10 grudnia 2054 roku w Night City.

V to kontrolowany przez gracza bohater nadchodzącej gry Cyberpunk 2077. Płeć, wygląd, umiejętności i historia V można dostosować i mają wpływ na historię.

V model 3D w wersji zenskiej Cyberpunk 2077cyberpunk 2077 v uhdpaper.com 4K 115 wp.thumbnail

Jesteś V, cyberpunkiem. W świecie ulicznych wojowników w cyberprzestrzeni, obeznanych z technologią netrunnerów i korporacyjnych hakerów, dzisiaj jest Twój pierwszy krok do zastania miejską legendą.

CD Projekt Red

Personalizacja V

Ta część gry Cyberpunk 2077 to głęboki system personalizacji postaci. Proces rozpoczyna się od wybrania przez gracza gotowej postaci lub stworzenia własnej postaci. Tworząc własną postać, gracz może wybrać płeć i dostosować jej postać; personalizacja może obejmować przedstawienia piersi, pośladków i genitaliów, a także różne rozmiary i kombinacje genitaliów. Opcje obejmują również wybieranie między głosem męskim lub żeńskim, a także dostosowywanie wysokości.

Postać V została zaprezentowana na pokazie E3 2018, gdzie deweloperzy CD Projekt Red ujawnili grę po raz pierwszy od 2013 roku. Gracze znajdą się w roli V, nadchodzącego cyberpunka w Night City. Zamiast mieć predefiniowaną postać, podobną do Geralta z Rivii z serii Wiedźmin, CDPR wybrał, aby umożliwić graczom zdefiniowanie własnej postaci. V będzie uchwytem, do którego wszyscy NPC będą odnosić się do postaci gracza, ale gracze będą mogli nazwać V imieniem i nazwiskiem. Gracze będą również mogli wybrać swoją przyszłą ścieżkę z wieloma rozgałęziającymi się liniami zadań, a także rozwinąć swoją historię życia (główne wydarzenie życiowe, powód, dla którego udali się do Night City itp.), Zwiększając zanurzenie i aspekty odgrywania ról. Szeroki system umiejętności oznacza, że nie ma tradycyjnych klas, więc gracze mogą swobodnie eksperymentować ze zdolnościami i atutami.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Cyberpunk 2077 - rozgrywka, night city, gangi, samochody, multiplayer, V i rozwój postaci