Ścieżki

Ścieżki

Zawartość

Następnie gracz wybiera historię ścieżki życia V, wybierając Nomad, Street Kid lub Corporate.

Każda ścieżka życia rozpocznie się w innym miejscu początkowym w Night City, a V będzie ogólnie w innym miejscu w życiu. V będzie miał inną wprowadzającą serię zadań i sprzęt, który będzie silnie powiązany z twoją historią pochodzenia i zostanie inaczej przedstawiony postaciom. Twoja historia rozciągnie całą grę i nie tylko otworzy różne opcje dialogowe, jak wspomniano wcześniej, ale także odblokujesz określone zadania poboczne oparte na twoim konkretnym wyborze ścieżki, którą chcesz podążać w Cyberpunk 2077.

Ścieżka Nomad

V zaczyna się poza Night City w Badlands i zatrzymuje się, aby mechanik imieniem Mike wykonał jakąś robotę w małym miasteczku. V opuszcza rodzinę Nomad i udaje się do Night City, aby zacząć od nowa. V musi spotkać się z ich kontaktem przed wyruszeniem do miasta, a ostatecznie jest to Jackie Welles, który pomoże przemycić kontrabandę i V do miasta. Zostają złapani na granicy i zatrzymani przez patrol graniczny Arasaka, który informuje ich, że przemyt jest własnością korporacji. V i Jackie kończą pościg na farmie Biotechnica.

Street Kid

V zaczyna się w El Coyote Cojo w Heywood, ze złamanym nosem, który trzeba naprawić. V próbuje pomóc barmanowi Pepe w spłacie długu, który posiada u nowego Fixera w mieście, Kirka Sawyera. Kirk następnie zleca V, aby ukraść Rayfield Aerondight S9 agentowi korpo. Po spotkaniu z Padre, który kończy podwieźć V na miejsce, V próbuje użyć przekazanego im urządzenia, zanim V zostaje zatrzymany przez Jackie Welles, który również próbuje ukraść samochód. NCPD przechwytuje je, a następnie nakazuje Kaoru Fujioka, aby się ich pozbyli.

Corporate

V zaczyna jako agent operacyjny kontrwywiadu Arasaka w Arasaka Tower w Corpo Plaza. V jest zestresowany pracą, ale nadal pracuje dla swojego szefa Arthura Jenkinsa we współpracy z ESA we Frankfurcie. Jenkins kończy spotkanie płaską linią przedstawicieli. Otrzymuje telefon od swojej szefowej Susan Abernathy, która była niezadowolona ze sposobu, w jaki poradził sobie z sytuacją i grozi swojej pracy. Jenkins miał już dość tego, że wcześniej dźgała go w plecy, a V ma za zadanie zabić ją w sposób, którego nie można było prześledzić wstecz. V zabiera AV w drodze do Lizzie's Bar, aby spotkać się z ich kontaktem. Tutaj V spotyka się z wieloletnim przyjacielem Jackiem Wellesem, gdy siadają do dyskusji o interesach. V zostaje osaczony przez innych agentów Arasaki i pozbawiony statusu korporacyjnego.

Dodaj komentarz

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email