Logistyka

Logistyka

Logistyka

Logistyka

Zawartość

Autostrady i metro

Night City posiada rozległą sieć miejskich autostrad i sieci metra. Dotarcie z różnych dzielnic miasta jest płynne i efektywne, z wyjątkiem dzielnic, w których infrastruktura została uszkodzona, takich jak Pacifica. Międzystanowe 828, 928 i 16 są autostradami w 2020 r., Chociaż nie jest pewne, czy od tego czasu zostały one przemianowane, przebudowane lub pozostały niezmienione w 2077 r. Ponadto Orbital Air Space Center jest centrum lotniczym w Night City, umożliwiającym transport kosmiczny.

Pacifica District

Pierwotnie stworzony jako ośrodek wypoczynkowy Night City, który zarabia pieniądze. To miał być prawdziwy raj dla pracowników korporacji i turystów ze złotymi piaszczystymi plażami, luksusowymi hotelami i niezrównaną rozrywką. Działo się to przed załamaniem gospodarczym, które spowodowało wstrzymanie znacznej części finansowania korporacyjnego, a dzielnica pozostała niedokończona i zapanowało bezprawie.

Prace budowlane zostały wstrzymane na stałe, pozostawiając większość budynków niedokończonych, na zawsze pozostając masywnymi betonowymi i stalowymi skorupami, którymi były wtedy. Od tego czasu dzielnica została opanowana przez biedę, przemoc i gangi. Wszystkie budynki są teraz domem dla bezdomnych, a nie dla turysty.

Voodoo Boys, grupa techno-mistycznych netrunnerów, uczyniła to miejsce bazą swoich operacji. Pochodzący ze społeczności Haiti, która osiedliła się w Night City po tym, jak ich kraj został spustoszony przez katastrofę klimatyczną, wzięli na siebie ochronę lokalnej społeczności, porzuceni i pozostawieni samym sobie przez NCPD.

Orbital Air Space Center

Orbital Air Space Center znajduje się w zatoce Night City w Cyberpunk 2077.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Cyberpunk 2077 - rozgrywka, night city, gangi, samochody, multiplayer, V i rozwój postaci