Cyberpunk 2077 Voodoo Boys
Cyberpunk 2077 Voodoo Boys

Cyberpunk 2077 Voodoo Boys

Cyberpunk 2077 Voodoo Boys

Odmiana

Lider

Lokalizacja

Członkowie

Kraj

Voodoo Boyz

Brigitte

Night City Night City University (2020) Dystrykt Pacifica (2077)

Nieznane (szacunkowo 50–250)

USA

Voodoo Boys to jeden z wielu gangów w Night City w Cyberpunk 2020 i Cyberpunk 2077.

To jest terrorystyczny gang handlarzy narkotyków. Angażują się w dziwne magiczne rytuały i rozdają niesyntetyczne narkotyki studentom w pobliżu uniwersytetu. Sadystyczni i bezlitośni będą zabijać, torturować i gwałcić z dowolnego powodu lub bez powodu. Ofiary czasami będą ostrzegane krwią kurczaka i piórami na progu. Albo nie. Ich motywy i praktyki nie są spójne. Okaleczanie ofiar jest powszechne, podobnie jak sekcjonowanie ich części ciała w celu wykonania rytuałów lub wzbudzenia przerażenia.

Ich nihilizm i zażywanie narkotyków są atrakcyjne dla niektórych studentów. Czasami są wpuszczani do gangu, ale nigdy nie są uważani za prawdziwych członków. Gang wykorzystuje je jako mięso armatnie do przestępstw na niskim poziomie lub doi ich z funduszy.

Żaden outsider nigdy nie zinfiltrował gangu. Nie mają stałej siedziby ani crash padów. Miejsce i czas następnego spotkania są wybierane na końcu każdego spotkania. Są uważani za priorytetowych dla NCPD , brutalnych i niebezpiecznych. Terror, który wzbudzają, skutecznie uciszył lokalnych kupców i powstrzymał ich od współpracy z policją.

Masz pojęcie, ile ataków zza Czarnej Ściany zneutralizowaliśmy? Jeśli Chłopcy Voodoo przekroczą Blackwall, wszyscy będziemy mieli przejebane.

Bryce Mosley , agent NetWatch

Najczęściej można ich spotkać w Hababas, dawnym barze dla motocyklistów. Mają tam perwersyjną celebrytkę, a implikowane groźby przemocy trzymają właścicieli i innych klientów w ryzach. Tam też handluje się większością ich narkotyków. Jeśli jesteś białym studentem z klasy średniej, któremu udaje się przejść przez szydercze szykanowanie w barze, możesz spodziewać się lepszych cen. Ale zostaw swoją dziewczynę w domu.

Pomimo wszczepów, tatuaży, implantów z piór i kości w nosach i uszach, większość członków gangu zaczynała jako przeciętni biali chłopcy. Większość z nich to mężczyźni, chociaż istnieją także kobiety. Samice są często dużo gorsze, ponieważ mają dwa razy więcej do udowodnienia niż samce.

W 2077, Voodoo Chłopcy są tajemniczym gangiem w Pacifica, nie są tylko netrunners poświęconymi odkrywaniu starych tajemnic. Są nieprzewidywalni: łamią każdą zasadę, którą można złamać, i programują wirusy, które mogą zamrażać sieci neuronowe.

W przeciwieństwie do ich poprzedniej iteracji, Voodoo Boys wydają się być haitańsko-dominikańskim gangiem, który jest mocno zaangażowany w dużą społeczność haitańsko-dominikańską w Pacifica, która osiedliła się w dystrykcie w latach 60-tych XX wieku, po klęsce żywiołowej która zdziesiątkowała ich ojczyznę. Na ich czele stoi Brigitte i jej zastępca, Placide . Stworzyli rywalizację z Boostergangiem znanym jako Animals.

jest to tajemniczy gang z Pacifica o mrocznej reputacji dzięki umiejętnościom netrunningu i mistycznemu smakowi voodoo. Przypuszcza się, że w całości składają się z członków z haitańską krwią, a Voodoo Boys są ekskluzywni, tajemniczy i nieufni wobec obcych. Gang początkowo składał się z kapłanów i kapłanek voodoo, czołowej kasty w kulturze kreolskiej diaspory haitańskiej. W 2062 roku zmiany klimatyczne zmiotły Haiti z powierzchni ziemi i zapoczątkowały nowy rozdział w historii Voodoo Boys. Gang stał się samozwańczym strażnikiem interesów i bezpieczeństwa uchodźców z Haiti w strefie walk na Pacyfiku.

Większość Voodoo Boys to netrunnerzy, więc kombinezony chłodzące i implanty neuronowe są powszechnymi elementami stroju członka, uzupełnionymi elementami "o smaku voodoo", takimi jak dredy, tatuaże oraz kości i czaszki małych ptaków i gryzoni noszonych jako talizmany. Cyberware używane przez gang to cyberdecki i łącza neuronowe.

Cyberpunk 2077 Voodoo Boys - Filozofia i struktura

Ze względu na homogeniczny charakter diaspory kreolskiej na Pacyfiku, w połączeniu z brakiem sił policyjnych w okręgu, trudno jest określić liczbę, strukturę, a nawet cele Voodoo Boys. Powszechnie wiadomo, że gang jest zdeterminowany, aby odkryć sekrety Starej Sieci i powszechnie uważa się, że sondują Blackwall w nadziei na nawiązanie kontaktu z nieuczciwymi inteligentnymi systemami za barierą. Próby te zwróciły uwagę i wrogość NetWatcha , który jest zainteresowany śledzeniem i wysyłaniem nieuczciwych netrunnerów i samoświadomych IS.Nie wiadomo, w jakim stopniu, jeśli w ogóle, Chłopcy Voodoo są związani z rzeczywistymi praktykami religijnymi voodoo w haitańskiej diasporze w Pacifica.

Głównym źródłem dochodu gangu jest hakowanie banków danych i kont w różnych korporacjach w poszukiwaniu zastrzeżonych i ściśle tajnych danych. Uporczywie naruszają prawa i regulacje NetWatch, szczególnie w odniesieniu do kontaktów z IS. Chłopcy Voodoo wynajmują się także jako najemni netrunnerzy dla prywatnych kontrahentów, którzy są zainteresowani atakami typu hit-and-run lub eksploracją zrujnowanych części Starej Sieci.

Inne źródła dochodów są trudne do zweryfikowania, ale prawdopodobnie kradzież wirtualnej waluty i pośrednictwo w informowaniu są wśród nich.

Cyberpunk 2077 Voodoo Boys - Znani członkowie

Brigitte

Maman („Mama”) Brigitte jest przywódczynią gangu Voodoo Boys. Jest tajemnicza i niepokojąca, a nawet groźna. Dąży do swoich celów z zawziętą, bezlitosną ambicją. Chociaż nie stanowi większego zagrożenia w Realspace, jest śmiertelnie niebezpieczna w Sieci.

brgg

Placide

Placide jest zastępcą Voodoo Boys, pod dowództwem Maman Brigitte. Promieniuje aurą niebezpieczeństwa i zagrożenia - budzi strach i szacunek w otaczających go ludziach. Mówi niewiele słów, ale ma ciężki haitański akcent. Jego uśmiech jest przerażający. A przynajmniej tak mówią ludzie. Na szczęście niezwykle rzadko się uśmiecha.V ma spotkać się z nim w celu uzyskania specjalnego chipa. Po spotkaniu z nim instruuje V, aby pomógł mu w pokonaniu rywalizującego gangu znanego jako Animals, które mają chip. Podczas dochodzenia w kryjówce rywalizującego gangu, Placide zdradził V i stracił przytomność. V konfrontuje się z Placide po odzyskaniu przytomności, ale sytuację deeskaluje liderka Voodoo Boys, Brigitte, która podłącza V do Sieci .

placide

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Cyberpunk 2077 - rozgrywka, night city, gangi, samochody, multiplayer, V i rozwój postaci