Cyberpunk 2077 Valentinos
Cyberpunk 2077 Valentinos

Cyberpunk 2077 Valentinos

Cyberpunk 2077 Valentinos

Założono

Cel

Lokalizacja

Członkowie

2020

Uwieść najpiękniejsze kobiety w Night City

Night City, Heywood, The Glen, Wellsprings, Vista Del Rey

6,000

Valentions są jednym z wielu gangów w Cyberpunk 2020 i Cyberpunk 2077

To gang pozerów, którego celem jest uwodzenie najbardziej atrakcyjnych kobiet w Night City. Im bardziej wydaje się nieosiągalna, tym atrakcyjniejsze jest jej zdobycie. Nie zajmują się żadną trawą i nie mają innych celów poza uwodzeniem kobiet. Na ogół są nieszkodliwi dla nikogo, z wyjątkiem mężów i chłopaków bardzo atrakcyjnych kobiet w mieście.

Spotykają się cztery razy w roku, aby porównać podboje.W 2077 roku są jednym z największych gangów Night City. Valentinos są związani silnym kodeksem moralnym i stuletnimi tradycjami. Kontrolując połacie przeważnie latynoskich obszarów Heywood, traktują takie wartości jak honor, sprawiedliwość i braterstwo ze śmiertelną powagą.

Valentinos zmienili strukturę gangu, zmieniając się w gang głównie latynoski, z większością członków, ale nie muszą to być Latynosi. Gang porzucił apostrof i jest po prostu znany jako Valentinos.

Podążają za Bogiem i Świętą Madre. Honor coś dla nich znaczy

Jackie Welles , były członek

Pomiędzy imprezami, paradami, wyścigami, zdecydowanie za dużo piją, Valentinos kręcą się wokół barrio pod czujnym okiem Santa Muerte.

Cyberpunk 2077 Valentinos - Filozofia i struktura

Valentinos to jeden z największych gangów w Night City, liczący około 6000 członków. Działają ściśle terytorialnie w ogromnych zubożałych barrios latynoskich w Heywood, The Glen i Vista Del Rey, gdzie są silnie zakorzenieni w lokalnych społecznościach. Są przedstawicielami kultury Chicano Miasta Nocy i kultywują te tradycje od ponad wieku.

Valentinos otwarcie prezentują swoje gangowe tatuaże i złotą biżuterię z motywami religijnymi, z których najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne są Santa Muerte i Jesus Malverde. Mają też zamiłowanie do kolorowych ciuchów, wypolerowanych lowriderów oraz srebrnej i pozłacanej broni. Cyberware używane przez gang to wzmacniacze odruchów, autoloadery i ulepszone cyberrogi.

Większość członków Valentino pochodzi z Meksyku, ale inne rasy i grupy etniczne są mile widziane. Członkowie mają tendencję do szybkiej integracji, przejmując kulturę Chicano i obchodząc różne meksykańskie święta i zwyczaje, takie jak Dia de Los Muertos, Quinceañeras, Samana Santa lub Dia de Nuestra Señora de Guadalupe.

To poczucie wspólnego dziedzictwa lub przynajmniej wspólnych zwyczajów wiąże gang z miejscową ludnością, tworząc jedną wielką rodzinę. Lojalność społeczności chroni członków gangu, co sprawia, że NCPD i korporacyjne infiltracje do gangu są prawie niemożliwe. W zamian Valentinos chronią całą okolicę. Z tych powodów zdrada swojego gangu jest najbardziej ohydną zbrodnią, jaką może popełnić Valentino, i zwykle jest karana szczególnie makabryczną śmiercią.

Z drugiej strony Valentinos, którzy giną walcząc z innymi gangami, policją lub stróżami korporacyjnymi, są często wspominani jako święci i męczennicy. Ci ludzie są upamiętnieni jak w pieśni i przedstawieni na gigantycznych malowidłach ściennych. Ta pamiątkowa sztuka uliczna funkcjonuje jako ikonografia religijna, wraz z pisemnymi opisami chwalebnych czynów świętego.

Valentinos są właścicielami wielu legalnych firm, takich jak restauracje, sklepy samochodowe i kluby nocne, ale prowadzą również studia braindance, salony zakładów sportowych i lokalne firmy budowlane. Każdy z nich może zostać wykorzystany jako scena dla działalności przestępczej: jako miejsca spotkań, operacje prania pieniędzy lub nielegalne punkty sprzedaży skradzionych pojazdów.

Ich główne źródła dochodu to przemyt broni, kradzieże samochodów, handel narkotykami, rabunki, włamania, zabójstwa (w tym napady lub morderstwa), prostytucja oraz nielegalne modyfikacje broni i pojazdów.

Cyberpunk 2077 Valentinos - Znani członkowie

Jose Luis

Brak opisu

Gustavo Orta

Gustavo Orta był członkiem Valentinos, gangu skupionego na braterstwie i kulturze Chicano. Gustavo zginął w akcji, ale ze względu na silne przekonanie o lojalności w gangu zostaje na zawsze zapamiętany jako męczennik.

Camila Martinez

Brak opisu

Julio Palacio

Brak opisu

Jackie Welles

Jackie Welles jest byłym członkiem Valentino, który odszedł po zaledwie kilku latach, ponieważ dowiedziała się o tym jego matka. Jackie zawsze chciał być swoim własnym panem i ostatecznie osiadł jako najemnik. Jest profesjonalistą i ma wielki szacunek dla najemników, którzy przybyli wcześniej. Ponad wszystko ceni przyjaźń, lojalność i rodzinę. W końcu planuje zapewnić sobie rodzinę i żyć w luksusie, ale niecierpliwi się, bo to wciąż nieuchwytny sen.Jackie pomaga V, gdy uczy jak osiągnąć sukces w Night City, jest pierwszym towarzyszem, który pojawia się w każdym z trzech prologów.

Przechwytywanie 2

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Cyberpunk 2077 - rozgrywka, night city, gangi, samochody, multiplayer, V i rozwój postaci