Cyberpunk 2077 Tyger Claws
TygerClaws

Cyberpunk 2077 Tyger Claws

Cyberpunk 2077 Tyger Claws

Założono

Kwatera

Lokalizacja

Członkowie

Powiązanie

Tyger's Claw (2020) Tiger Fisheries

Clouds , Little Macao , Derevaja Dojo , Teahouse and Shrine , Tank Girls Club

Westbrook District, Watson District, Japantown, Charter Hill, Kabuki, Little China

5,500

Arasaka

Tyger Claws (虎鉤衆) to japoński gang, którego można spotkać w Night City.

W 2020 roku Tyger's Claw był małym defensywnym gangiem bojowym, który zajął tereny w Japantown i otaczającą je społeczność mieszkaniową. Generalnie nie używali większości cyberware, woleli polegać na sztukach walki, tradycyjnej japońskiej broni i wzmocnionym refleksie. Krążyły plotki, że są wspierani finansowo przez Arasaka.

W 2077 roku Tyger's Claw zmienił nazwę na Tyger Claws, ale niewiele się zmieniło, czego przykładem jest to, że teraz regularnie używają Cyberware i są bardzo przywiązani do motocykli. Przeszli również od małych skromnych początków do jednego z największych gangów w mieście. Mówi się, że toczy feud terytorialny ze Steel Dragons, gangiem pochodzącym z Tokio.

Tyger Claws to bezwzględny gang terytorialny z siedzibą w Japantown. Są jednym z największych gangów w Night City, liczącym 5500 członków. Wykorzystują metody azjatyckich syndykatów przestępczych, takich jak yakuza czy triady. Gang jest głównie azjatycki, a głównym celem jest utrzymanie kontroli nad własnym terytorium.

Wyjeżdżając z serca Japantown w psychodelicznej mgle, Tyger Claws są zdeterminowani, by zdobyć nowe terytorium.

Cyberpunk 2077

Żołnierzy można łatwo rozpoznać po azjatyckich świecących tatuażach, szybkich motocyklach, katanach i tantach. Cyberware używane przez gang to wzmacniacze odruchów, ulepszone cyber kończyny, edytory bólu i systemy ECM.

Cyberpunk 2077 Tyger Claws - Filozofia i struktura

Strategia biznesowa Tyger Claws jest podobna do Yakuzy. Przekroczenie członka najniższego poziomu może spowodować szybką i gwałtowną reakcję całego gangu, ale jeśli dostaną to, czego chcą, wszystko powinno być w porządku.

Najwyżsi członkowie Claws uważają, że biznes jest lepszy na dłuższą metę niż wojna, ale wielu szeregowych gangsterów TC to sadystyczne bestie podatne na przemoc. Porwania, tortury, napaść na tle seksualnym i okrutne lub niezwykłe zabójstwa to tylko kilka przykładów ich zepsucia. Nierzadko zdarza się, że młode, zuchwałe lub pijane Tygery podważają ideologie gangu, nadużywając ich statusu na swoim terenie, nękając obcych i prowokując bójki. Takie zachowanie byłoby uznane za niehonorowe przez szefów przestępczych TC.

Większość sprowokowanych osób spoza gangu mądrze unika bezpośredniej konfrontacji z Tygersami, chyba że mają powiązania z wysokimi rangą członkami gangu.

Japantown to główna dzielnica nocnego życia w Night City, a Tygers kontrolują znaczną jej część. Posiadają więcej biznesów w Night City niż jakikolwiek inny gang; bary, restauracje, kluby braindance, burdele i kasyna. Wiele z tych firm jest zarejestrowanych jako legalne firmy, ale działają jako przykrywki dla nielegalnych operacji i prania pieniędzy.

Gang większość swoich pieniędzy zarabia na handlu ludźmi i prostytucji. Pazury Tygera zarabiają również na produkcji i dystrybucji leków. Gang ma również koneksje korporacyjne, które odwiedzają ich lokale, by odpocząć i dobrze się bawić. Mają szczególnie bliskie powiązania z wyższym kierownictwem Arasaki, która zleca im prace poboczne, płacąc im za pomocą cybertechnologii i wojskowej broni automatycznej.

Cyberpunk 2077 Tyger Claws - Znani członkowie

Hiromi Sato

Brak opisu

Ishin Obata

Brak opisu

Hiyame Miyigawa

Brak opisu

Jotaro Shobo

Brak opisu

Xiu Lian

Brak opisu

Wu Dong

Brak opisu

Wakako Okada

Wakako po raz pierwszy pojawiła się w odcinku 2 Night City Wire, oferując V pracę w gangu Maelstrom. Wakako ma powiązania z gangiem Tyger Claws.

Cyberpunk 2077 Tyger Claws

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Cyberpunk 2077 - rozgrywka, night city, gangi, samochody, multiplayer, V i rozwój postaci