czzzz
Cyberpunk 2077 Mealstrom

Cyberpunk 2077 Mealstrom

Maelstrom Icon

Lider

Kwatera

Lokalizacja

Członkowie

Założyciel

Royce

Opuszczony zakład All Food , Totentanz Club , Factory Hall , Heavenmed Clinic

Old Downtown (2020) Watson District , Northside Industrial District , Kabuki (2077)

1,300

Hammer

Maelstrom to jeden z wielu gangów występujących w Night City w Cyberpunk 2020 i Cyberpunk 2077

Z tego, co pozostało z Metal Warriors, powstał gang bojowy, który został prawie całkowicie zniszczony przez Inkwizytorów. Pozyskał także członków Legionu Czerwonego Chromu i Ironsights, którzy również żyją urazą do Inkwizytorów. Podczas gdy Inkwizytorzy są specjalnym celem ich przemocy, Maelstrom zaatakuje również (oczywiście) każdego innego.

Członkowie Maelstrom ubierają się w skórę i chrom, preferują widoczne, wysokiej klasy oprogramowanie cybernetyczne i ogólnie wydają się prymitywne i niebezpieczne. W pełni jedna trzecia z nich to cyberpsychowie kliniczni, a kolejna trzecia z nich to osoby z pogranicza. Kiedy byli Metal Warriors, trzymali się kodeksu honorowego. Kiedy ich pierwotny przywódca Hammer został wyrzucony, kodeks honorowy również został wyrzucony, a teraz zaatakują każdego. Jeśli ścigają cię Inkwizytorzy, prawdopodobnie zignorują cię i zamiast tego natychmiast ich zaatakują. W innym momencie będziesz celem.

Zajmują teren w pobliżu doków i mieszkają w opuszczonym tam budynkach. Obszar ten jest niestabilny, ponieważ wiele firm w tym obszarze potajemnie obsługuje gry Solos i niektóre korporacje. Gang zdaje sobie z tego sprawę i wyklucza te firmy z ich ochrony.

Pewnego razu... Maelstrom Ganger zabił na moich oczach małe dziecko, za gówno i chichot.

nieznany

W przeszłości większość ich przestępstw trwała krótko, ale głód drogiego nowego oprogramowania cybernetycznego i narkotyków zmusza ich do ataków na większe cele, takie jak te, które służą ludziom samotnym i korporacjom. Więc obszar jest przygotowany do wybuchu krwawej łaźni.

Terytorium Maelstrom to przemysłowa część Watson. Jej fabryki, Totentanz Club - tam ich spotkasz. Mają obsesję na punkcie cybertechnologii, a ich chęć poprawy słabości ludzkiego ciała jest znacznie silniejsza niż ich strach przed cyberpsychozą.

Cyberpunk 2077 Mealstrom - Filozofia i struktura

Są zafascynowani cyberware, okultyzmem i pogonią za sensacją jakiegokolwiek innego świata.Dzielą swoją organizację na mniejsze grupy, z których każda odpowiada za inną część ich przestępczego imperium. W zależności od zadania, grupy te mogą liczyć nawet trzydziestu członków - w przypadku nalotów, uderzeń lub ochrony cennego ładunku - lub do czterech lub pięciu, jeśli patrolują własny teren.

Główny strumień dochodów Maelstromerów pochodzi z przemytu nielegalnych leków i narkotyków. Wykonują też napady, które wykonują w dziwaczny i brutalny sposób. Wiele ofiar jest rozczłonkowanych, obdartych żywcem ze skóry lub znalezionych w mokrym betonie. Wykonują również dobrze zaplanowane i wykonane napady na strzeżone transporty firmowe.

Innym znaczącym źródłem dochodu jest Totentanz Club, najpopularniejszy klub gangsterski i miejsce „drink & riot” w Night City. Totentanz znajduje się w opuszczonej fabryce, gdzie inni gangsterzy chodzą na imprezy i słuchają neo-death metalowej muzyki, o ile przestrzegają władzy i zwyczajów Maelstroma. Jeśli noc w TTC obejmuje mniej niż tuzin osób, uważa się, że jest to kiepskie i nudne.

Plotki mówią, że gang jest zaangażowany w produkcję płyt z bractwa na czarnym rynku - szczególnie tych dziwacznych, niepokojących i skrajnie brutalnych. Inne nagrania, które podobno wydają, to „Odrętwienie”, emocjonalna pustka, która wprowadza użytkowników w dziwny stan umysłu, który jest dość popularny wśród nadmiernie pobudzonych użytkowników BD. Pomimo tych plotek, NCPD nie znalazło żadnych dowodów na to, że Maelstrom jest zaangażowany w czarny rynek BD.

Gang większość swoich pieniędzy zarabia na handlu ludźmi i prostytucji. Pazury Tygera zarabiają również na produkcji i dystrybucji leków. Gang ma również koneksje korporacyjne, które odwiedzają ich lokale, by odpocząć i dobrze się bawić. Mają szczególnie bliskie powiązania z wyższym kierownictwem Arasaki, która zleca im prace poboczne, płacąc im za pomocą cybertechnologii i wojskowej broni automatycznej.

Cyberpunk 2077 Mealstrom - Znani członkowie

Simon "Royce" Randall

Royce jest psychopatą. Gwałtownie przejął jedną z kluczowych załóg Maelstrom w mieście od ostatniego bossa, Bricka. Jest niemożliwy do kontrolowania, niemożliwy do przewidzenia - nigdy nie możesz być pewien, że Royce nie wyciągnie po prostu broni i nie strzelił ci w głowę.Royce jest opisywany w E3 2018 gry wideo, gdzie Dexter Deshawn zadania V z zakupu skradzionego Militech bot z gangu Royce'a.Misję można ukończyć na wiele sposobów, ale podczas opisywania rozgrywki V jest zmuszony do podjęcia go po tym, jak podczas transakcji został oszukany przez agentkę Militech Meredith Stout. Royce jest widziany w opancerzonym egzoszkielecie podczas ostatecznej konfrontacji z V i Jackie.

czzzz

Declan "the Brick" Griffin

Brick był przywódcą gangu Maelstrom w Night City. Zawarł umowę z Dexterem DeShawnem, który kupił bota od gangu. Brick został obalony przez innego menadżera Maelstrom o imieniu Royce, który uzurpował sobie rolę przywódcy gangu. Wszystkim powiedziano, że zmarł po objęciu władzy przez Royce'a. Gang pod przywództwem Royce'a również odmówił współpracy z Dexem. Jednak Brick żyje, ale został uwięziony w zakładzie All Food.

V może natknąć się na Bricka w jego celi, próbując kupić bota od gangu. V ma możliwość uwolnienia, zabicia lub pozostawienia go, aby zgnił.

cz4

Dum Dum

Dum Dum to członek gangu Maelstrom , którego po raz pierwszy napotkali gracze w wersji demonstracyjnej gry Cyberpunk 2077. Kiedy próbuje dostać się do siedziby gangu pokojowymi środkami, jest ich pierwszym punktem kontaktowym. Postać gracza ma za zadanie spróbować kupić od niego model MT0D12 Spider Bot.

cz5

Kurt

Brak opisu

Tommy

Brak opisu

Brandon Frost

Brak opisu

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Cyberpunk 2077 - rozgrywka, night city, gangi, samochody, multiplayer, V i rozwój postaci