447066859
Cyberpunk 2077 Animals

Cyberpunk 2077 Animals

Cyberpunk 2077 Animals

Kwatera

Lokalizacja

Członkowie

Grand Imperial Mall, Paint factory, destroyed Pacifica Metro Station, Triple Extreme Gym

W całym Night City - Zwiększona koncentracja na południowym Pacyfiku

2,500-3,000

Animals to jeden z wielu gangów występujących w Cyberpunk 2077

Animals unikają tradycyjnego oprogramowania cybernetycznego, więc ulepszają się dzięki cyberware wspomagającemu walkę w zwarciu oraz stosując testosteron, suplementy dla zwierząt i podobny do sterydów lek znany jako „Sok”, który zwiększa siłę i szybkość użytkownika.

Często sprzedają swoje usługi jako bramkarze, których zawód jest bardzo poszukiwany i są rozproszeni po całym regionie. Udało im się opanować nielegalny handel substancjami, a także podziemną walkę o nagrody na śmierć i życie. Kiedy gang gromadzi się w jednym miejscu, oznacza to, że knują coś ważnego, a następnie wybierają najsilniejszego i najszybszego z nich na lidera ad hoc, w tym przypadku Sasquatch . Animals są potajemnie sprzymierzone z grupą zadaniową ds . Zwalczania cyberprzestępczości, NetWatch .

Animals to agresywny gang uliczny. Ich członkowie znani są z tego, że powstrzymują się od najpopularniejszych implantów elektronicznych na rzecz ulepszeń i modyfikacji ciała. Używają ultratestosteronu i suplementów zwierzęcych, w tym hormonów wzrostu koni, aby stać się większymi i silniejszymi. Doświadczeni awanturnicy i przeszkoleni w różnych formach sztuk walki, Animals lubią walki w klatce, pojedynki i inne przejawy brutalnej siły fizycznej. Ich zaciekłość i wytrzymałość sprawiają, że są poszukiwanymi bramkarzami i ochroniarzami.

Mundury gangsterów z 6th Street są mocno inspirowane akcentami militarnymi i patriotycznymi: buty wojskowe, kamizelki taktyczne i nakolanniki, spodnie cargo, czapki z daszkiem ze starymi flagami USA, gwiazdami, paskami i orłami. Cyberware używane przez gang to cyberoptyka, edytory bólu i monitory zdrowia.

Ugh, hate those bastards. Vomit lofty patriotic bullshit all day.

Johnny Silverhand

Cyberpunk 2077 Animals - Filozofia i struktura

Animals są zafascynowane dziką, pierwotną stroną ludzkiej natury. Postrzegają ten aspekt jako granicę między człowiekiem a zwierzęciem i każdy z nich podejmuje osobiste poszukiwania, aby stać się nowym dominującym podgatunkiem ludzkim. Aby to osiągnąć, nieustannie poddają się brutalnym testom umiejętności. Często będą walczyć z niebezpiecznymi cyberimplantowanymi przeciwnikami, takimi jak członkowie innych gangów, policji czy sił korporacyjnych. Trenują w sportach walki nie z powodów filozoficznych, ale dla wyostrzenia swojej skuteczności w walce.

Relacje wewnętrzne gangu są oczywiście równie zwierzęce. Na własnej, nietrwałej murawie, Animals dzielą się na małe „stada”, na czele których stoi największy i najsilniejszy członek, samiec lub samica alfa. Spory są często rozwiązywane poprzez próbę za walką, która toczy się do momentu całkowitego poddania się jednej strony.

Animals są głównie znane ze swoich ultranowocnych nalotów na dzielnice mieszkalne i tereny domowe innych gangów. Organizują nielegalne podziemne walki oraz produkują i sprzedają narkotyki, głównie sterydy anaboliczne na zamówienie. Kilka paczek specjalizuje się w napadaniu na apteki, transport chemikaliów, firmy farmaceutyczne i dilerów. Niektórzy zatrudniają się jako bramkarze w burdelach i klubach ze striptizem lub jako oszuści specjalizujący się w wymuszeniach i napadach.

Są zaangażowani w wojnę gangów z Voodoo Boys. Mają swoją siedzibę w Grand Imperial Mall w Pacifica. Voodoo Boy Placide zleca V infiltrację ich kryjówki. Po tym, jak V infiltruje kryjówkę, może zabić Sasquatcha.

Cyberpunk 2077 Animals - Znani członkowie

Sasquatch (zdjęcie wyżej)

Sasquatch jest liderem gangu zwanego Animals, który w nienaturalny sposób wzmacnia swoje umiejętności narkotykiem znanym jako „the Juice”. Napotyka ją V, gdy porucznik Placide Voodoo Boys rozkazuje mu zdobyć specjalny chip.Napotkana przez gracza zaatakuje V swoim ogromnym młotem . Można ją pokonać, strzelając w jej plecak, a gdy odniesie zbyt duże obrażenia, upuści swój młot i może zostać zabity w łatwiejszy sposób.

Valdemar "the Bully"

Brak opisu

Marta "Abomination" Ling

Brak opisu

Emmerick Bronson

Emmerick jest widoczny w filmie z rozgrywki z 2020 roku , w którym pozwala Jackie i V wejść do Afterlife, aby po raz pierwszy spotkać się z Dexterem DeShawnem podczas zadania.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Cyberpunk 2077 - rozgrywka, night city, gangi, samochody, multiplayer, V i rozwój postaci