UcaPcS4VLBYDSj23sS79BP
Cyberpunk 2077 6th Street

Cyberpunk 2077 6th Street

Cyberpunk 2077 6th Street

Kwatera

Lokalizacja

Członkowie

Wicked Tires Auto Shop, Pig Boy's Delight Irish Pub, Old C-Team HQ

Night City Santo Domingo, Heywood

2,300

6th Street to jeden z wielu gangów występujących w Cyberpunk 2077

6th Street to gang w Night City. Jednym z ich emblematów jest niebieska „6th Street” z zarysem niebieskich gwiazd i czarna czaszka z „6th Street” pośrodku z zarysem czarnych gwiazd.

Założona przez weteranów czwartej wojny korporacyjnej zmęczonych bezradnością NCPD, 6th Street miała służyć i chronić społeczność Vista del Rey. Dziś ich interpretacja prawa i „wymierzanie sprawiedliwości miastu” jest wątpliwa i samolubna.

Gang 6th Street został założony przez staroświeckich amerykańskich patriotów, którzy zebrali się, by działać jako ad hoc policja. Od tego czasu zapomnieli o swoim pierwotnym celu, jakim było służenie zaufaniu publicznemu i nie różnią się od innych gangów, które wykorzystują swoją władzę i pozycję w lokalnych społecznościach. Regularnie zmuszają mniejsze lokalne firmy do płacenia danin i „pieniędzy na ochronę” i są znane z angażowania się w różne i jawne działania przestępcze.

Mundury gangsterów z 6th Street są mocno inspirowane akcentami militarnymi i patriotycznymi: buty wojskowe, kamizelki taktyczne i nakolanniki, spodnie cargo, czapki z daszkiem ze starymi flagami USA, gwiazdami, paskami i orłami. Cyberware używane przez gang to cyberoptyka, edytory bólu i monitory zdrowia.

Ugh, hate those bastards. Vomit lofty patriotic bullshit all day.

Johnny Silverhand

Cyberpunk 2077 6th Street - Filozofia i struktura

Gang liczy około 2300 członków. 6th Street została utworzona około pięćdziesiąt lat temu przez weteranów Czwartej Wojny Korporacyjnej, którzy byli zmęczeni lokalnymi gangami i bezradnością NCPD i postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Zebrali trochę sprzętu, odświeżyli się podczas treningu, a następnie wyszli na ulice.

Gang został stworzony, aby trzymać z daleka bandytów i gangi, a charyzmatyczni przywódcy dali ludziom sposób na ochronę i szukanie zemsty za szkody wyrządzone przez inne gangi. Dzisiejsi gangsterzy z 6th Street to weterani niedawnych konfliktów, emerytowani wojskowi i zwolnieni oficerowie ochrony korporacji, którzy nie mogli znaleźć innego zatrudnienia. Reszta gangu składa się z cywilów, którzy po dołączeniu do gangu przeszli szkolenie wojskowe.

Ich główną motywacją jest „wymierzenie sprawiedliwości miastu”, ale ich interpretacja prawa jest wątpliwa i samolubna. Główna siedziba gangu znajduje się w Arroyo, ale inne kontrolowane przez nich dystrykty mają własne lokalne siedziby, które są odpowiedzialne za patrolowanie okolicy i monitorowanie obiektów gangu.

Działania 6th Street obejmują rabunki, wymuszenia i przemyt broni. Grupa ma szerokie powiązania z grupami Nomad poza Night City.

Gang kradnie również i modyfikuje samochody. 6th Street ma utalentowanych techników i prowadzi wiele garaży i warsztatów w całym mieście. Oferują usługi jako taksówki bojowe do wynajęcia, co sprawia, że ​​są szczególnie popularne wśród ludności i najemników.

Pomimo swojej kryminalnej natury gang jest w większości tolerowany przez korporacje i policję, chyba że gangsterzy z 6th Street powodują kłopoty poza swoim terytorium. Korporacje zorientowane na wojsko mają klientów na produkty z najwyższej półki, a pracę NCPD ułatwia zastępcze prawo, które gang utrzymuje w ich sąsiedztwie.

Cyberpunk 2077 6th Street - Znani członkowie

Will Gunner

Brak opisu

Rick Morton

Brak opisu

Wyatt Alken

Brak opisu

Lucius Thoran

Brak opisu

Matt Dodges

Brak opisu

Patricia Gerville

Brak opisu

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Cyberpunk 2077 - rozgrywka, night city, gangi, samochody, multiplayer, V i rozwój postaci